Noticias
3 de xaneiro de 2011
Resultados do IX Torneo Internacional de fútbol sala base 'Cidade de Lugo'

Onte, dende as 16:00 e ata as 24:00 horas, os 48 equipos que disputan dende o domigo día 2 e ata o martes a segunda fase do IX Torneo Internacional de fútbol sala de base “Cidade de Lugo”, xogaron o seu primeiro partido de grupos.

O luns será unha xornada maratoniana xa que dende as 09:00 e ata as 01:00 horas os tres pavillóns de xogo, o Centro Deportivo Terra, Casa do Deporte e Palacio Municipal dos Deportes de Lugo, albergarán o segundo e terceiro partido de grupos para así coñecer os equipos que se clasifican para a semifinais que serán aqueles que sexan campións de grupo así como o mellor segundo. 


Estes foron os resultados do domingo día 2:

 

Categoría BENXAMÍN

Centro Deportivo Terra:
    CD A Solaina 2 – Azkar Lugo 3
    SCD Milagrosa 4 – EDM Curtis A 2
    AD Barval EM O Barco 3 – Troula Betanzos A 1
    Club del Mar San Amaro 7 – ED EON Burela FS 3
    Ciudad de Toledo 0 – Materiales del Atlántico O Parrulo 6
    Mare Nostrum 3 – Franciscanos Lugo 2
    

Categoría alevín
  


Casa do Deporte:
    Inter Movistar 12 – Mare Nostrum B 1
    Ciudad de Toledo 2 – EDM Verín A 2

Palacio Municipal dos Deportes de Lugo:
    Troula Betanzos A 10 – CDFS Segorbe 0
    EDM Curtis 2 – Azkar Lugo 6

Centro Deportivo Terra:
    Elinco O Parrulo 11 – Os Meigallos 0
    Les Corts 2 – CPR A Merced 2


Categoría INFANTIL


Casa do Deporte:
    Plásticos Romero 4 – Ciudad de Toledo 0
    Colegio Liceo 7 – CDFS Segorbe 1
    Amanha da Criança 1 – Azkar Lugo 0
    Valencia FS 1 – Hércules Coruña 3
    ED EON Burela FS 2 – Les Corts 4
    Vigo 2015 3 – CDFS Grucer 4


Categoría cadete  

Palacio Municipal dos Deportes de Lugo:
    Hércules Coruña 1 – Playas de Castellón 2
    UD Las Rozas Boadilla 7 – Amanha da Criança 0
    Inter Movistar 2 – Azkar Lugo 5
    CDFS Segorbe 1 – National Team of Ukraine 2
    Ciudad de Toledo 2 – Valencia FS 0
    Plásticos Romero 5 – Les Corts 4

 

Resultados lunes día 3:

 

Categoría BENXAMÍN

 

Centro Deportivo Terra:
    CD A Solaina 9 – SCD Milagrosa 5
    Azkar Lugo 7 – EDM Curtis A 3
    AD Barval EM O Barco 1 – Club del Mar San Amaro 9
    Troula Betanzos A 3 – ED EON Burela FS 0
    Ciudad de Toledo 0 – Mare Nostrum 3
    Materiales del Atlántico O Parrulo 6 – Franciscanos Lugo 2
    CD A Solaina 8 – EDM Curtis A 2
    Azkar Lugo 7 – SCD Milagrosa 2
    AD Barval EM O Barco 3 – ED EON Burela FS 0
    Troula Betanzos A 3 – Club del Mar San Amaro 6
    Ciudad de Toledo 3 – Franciscanos Lugo 5
    Mat. del Atlántico O Parrulo 2 – Mare Nostrum 1
   

Categoría alevín

Casa do Deporte:
    Inter Movistar 7 – Ciudad de Toledo 2
    Mare Nostrum B 1 – EDM Verín A 2
    Inter Movistar 6 – EDM Verín A 1
    Mare Nostrum B 1 – Ciudad de Toledo 6

Palacio Municipal de los Deportes de Lugo:
    Troula Betanzos A 7 – EDM Curtis 2
    CDFS Segorbe 0 – Azkar Lugo 13
    Troula Betanzos A 2 – Azkar Lugo 7
    CDFS Segorbe 1 – EDM Curtis 4

Centro Deportivo Terra:
    Elinco O Parrulo 1 – Les Corts 8
    Os Meigallos 2 – CPR A Merced 5
    Elinco O Parrulo 4 – CPR A Merced 5
    Os Meigallos 0 – Les Corts 13


Categoría INFANTIL

Casa do Deporte:
    Plásticos Romero 1 – Colegio Liceo 1
    Ciudad de Toledo 7 – CDFS Segorbe 3
    Amanha da Criança 1 – Valencia FS 3
    Azkar Lugo 4 – Hércules Coruña 3
    ED EON Burela FS 4 – Vigo 2015 4
    Les Corts 3 – CDFS Grucer 0
    Plásticos Romero 3 – CDFS Segorbe 3
    Ciudad de Toledo 4 – Colegio Liceo 4
    Amanha da Criança 1 – Hércules Coruña 6
    Azkar Lugo 4 – Valencia FS 1
    ED EON Burela FS 4 – CDFS Grucer 3
    Les Corts 3 – Vigo 2015 3


Categoría cadete

Palacio Municipal de los Deportes de Lugo:
    Hércules Coruña 0 – UD Las Rozas Boadilla 4
    Playas de Castellón 2 – Amanha da Criança 1
    Inter Movistar 3 – CDFS Segorbe 0
    Azkar Lugo 3 – National Team of Ukraine 1
    Ciudad de Toledo 0 – Plásticos Romero 8
    Valencia FS 1 – Les Corts 1
    Hércules Coruña 6 – Amanha da Criança 2
    Playas de Castellón 1 – UD Las Rozas Boadilla 1
    Inter Movistar 6 – National Team of Ukraine 2
    Azkar Lugo 1 – CDFS Segorbe 1
    Ciudad de Toledo 3– Les Corts 0
    Valencia FS 1 – Plásticos Romero 9

 


 

Fonte: Fundación Azkar




Introduce unha palabra para realizar a búsqueda de coincidencias entre todas as noticias.
Ou busca no noso arquivo as noticas publicadas con anterioridade.
Patrocinadores