Noticias
16 de outubro de 2013
Resultados de base
Foto: A Caixa Escura

As categorías de base do CD Burela FS Pescados Rubén completaron a axenda da fin de semana con tres vitorias, un empate e tres derrotas.


En Liga Nacional Xuvenil continúan a súa boa estrea con 1-5 na pista do Esteo FS. Tamén saíron triunfantes dos seus respectivos compromisos, os máis pequenos na visita a Lourenzá, con 1-3 para benxamíns e 2-3 para alevíns; non obstante, infantís e cadetes tiveron máis complicacións, con marcadores desfavorables, 6-1 e 6-3 respectivamente.


O conxunto infantil tamén conseguiu puntuar en Liga Autonómica no derbi ante os transportistas (2-2). Non tiveron tanta fortuna, os cadetes de Autonómica, que caeron ante o Azkar nun apertado 2-3.



Liga Nacional Xuvenil


O Esteo FS 1-5 Burela FS


O Esteo FS: Cinco Inicial Kevin, Alberto, Diego Picos, Adrián e Daniel García; tamén xogaron: Diego Díaz, Daniel Río (1), Pedro, Sergio e Ángel
CD Burela FS: Cinco Inicial Erik, Riveiro, Jorge (1), Pancho (1) e Renato (1); tamén xogaron: Rafa, Richy (1), Borja, Miguel, Cora, Sanjurjo (1) e García
Árbitro: Rodrigo Fdez. e Roberto Amor (Delegación de Ferrol)



Liga Autonómica Cadete


Burela FS 2-3 Azkar Lugo FS


CD Burela FS: Cinco Inicial Aarón, Mini (2), Mamadou, Aitor e Pitero; tamén xogaron Vilariño, Chiky, Kaká, Xosé, David, Jordan
Azkar Lugo FS: Cinco Inicial Marcos Esmorís, Pablo, Yago, Jesús e Marcos Salgado; tamén xogaron: Rodrigo, David (1), Adrián, Cley, Marcos Inacio (2) e Carlos
Árbitro: Pablo Coello (Delegación da Mariña)



Liga Autonómica Infantil


ED Burela FS 2-2 Azkar Lugo FS


ED Burela FS: Cinco Inicial Luismi, Aarón, Nito (1), Luka (1) e Álvaro; tamén xogaron Domingos, Rubén, Aitor e Óscar


Azkar Lugo FS: Cinco Inicial Jacobo (1) , Borja (1), Brais, Luis e Bruno; tamén xogaron Noel, Luis, David, Noel e Pablo
Árbitro: Pablo Coello (Delegación da Mariña)


 


Amigables


ED Lourenzá Benxamín 1-3 ED Burela FS Benxamín


ED Lourenzá: Cinco Inicial Raúl, Allut, Eduardo (1), Fernando e Miguel; tamén xogaron Daniel, Samuel e Diego 
ED Burela FS: Cinco Inicial Álex Altamirano, Pablo, Miguel, Javi (1) e Lucas; tamén xogaron Anxo (2), Pedro, Miguel, Martín, Rafa e Iago
Árbitro: José Antonio Vilariño



ED Lourenzá Alevín 2-3 ED Burela FS Alevín


ED Lourenzá: Cinco Inicial Hugo, Xoel (1), Diego, Julián (1) e Aarón; tamén xogaron Adrián, Miguel, Eduardo, Ismael, Ayoub, Anxo, Angel e Mario
ED Burela FS: Cinco Inicial Dani, Pol (2), Nico, Isaac (1) e Pablo; tamén xogaron: Gustavo, Quelle, Diego, Antonio, José Carlos, Álex e María
Árbitro: José Antonio Vilariño


 


ED Lourenzá Infantil 6-1 ED Burela FS Infantil B


ED Lourenzá: Cinco Inicial Julio, Romay (4), Manuel (1), David Fdez. e Iván López; tamén xogaron: David Rivas (1), Iñaqui, Bruno, Javi Álvarez e Ricardo 
ED Burela FS “B”: Cinco Inicial Alfonso, Jairo (1), Renato, Manuel e Edilson; tamén xogaron Ivanilson (1), Yeremay, Álvaro, Hugo Manin e Hugo Lopez
Árbitro: José Antonio Vilariño


 


ED Lourenzá Cadete 6-3 Burela FS Cadete B


ED Lourenzá: Cinco Inicial Julio, Hamza (1), Huertas (1), Vázquez (1) e Paulo (1); tamén xogaron: José Edrosa (3), José Antonio, Marcos, Pablo e Farid
CD Burela FS “B”: Cinco Inicial Labayén, Álvaro Fraga, Hugo, Lucas (1) e Raúl; tamén xogaron Arfang, Martín, Adelson, Adán (2), Roberto e Aderito
Árbitro: José Antonio Vilariño

Introduce unha palabra para realizar a búsqueda de coincidencias entre todas as noticias.
Ou busca no noso arquivo as noticas publicadas con anterioridade.
Patrocinadores