Noticias
22 de outubro de 2013
Fin de semana de éxitos para os máis pequenos
Foto: A Caixa Escura

Os máis pequenos da familia laranxa viviron unha fin de semana de éxitos, con 5 vitorias nunha axenda de 8 citas. Aos rifados triunfos de Autonómica Cadete e Infantil, que se impuxeron a ADFS Bueu (1-3) e Os Meigallos (6-7) respectivamente, tamén se sumaron os óptimos resultados do Infantil B (2-4), Alevín (1-5) e Prebenxamín (4-9) na visita a Meira.


En Liga Nacional, o excelente traballo e disposición dos pupilos de Christian Fustes non foron suficiente para facerse co electrónico (1-3), primeiro tropezo dos xuvenís laranxas. Tampouco tiveron a sorte de cara Cadetes e Benxamíns en Meira, con 7-2 e 5-2 en contra.


Liga Nacional Xuvenil


Burela FS 1-3 Santiago Futsal


CD Burela FS: Cinco Inicial, Erik, Rubén (1), Jorge, Sanjurjo e Renato; tamén xogaron: Rafa, Isi, Borja, Sanjurjo, Richy e Cora
Santiago Futsal: Cinco Inicial, Gabriel, Anuar, Adrián (2), Quique e Samuel (1); tamén xogaron Iago, Javi e Daniel
Árbitro: Jordi Villanueva e Diego Franco (Delegación de Lugo)


Liga Autonómica Cadete


ADFS Bueu 1-3 Burela FS


ADFS Bueu: Cinco Inicial, Aarón, José Luis, Alejandro (1), David e Martín; tamén xogaron Manuel, Yago, Antonio, Mauro e Ángel
CD Burela FS: Cinco Inicial, Aarón, Mini (2), Kaká, Pitero (1) e Aitor; tamén xogaron Chiky, Kaká, Xosé, David e Labayén
Árbitro: Iván Vilariño (Delegación de Pontevedra)



Liga Autonómica Infantil


Os Meigallos FS 6-7 Burela FS


Os Meigallos FS: Cinco Inicial, Álvaro, Marcos, Diego, Nicolás e Saúl; tamén xogaron Alejandro López, Raúl, Álex, Nacho, Andrés e Álex Torres
ED Burela FS: Cinco Inicial, José Luis, Diego, Álvaro, Luka e Nito; tamén xogaron Bruno, Domingos, Aarón, Aitor, Rubén, Adilson e Óscar
Árbitro: Rubén Vieito (Delegación de Lugo)


 


Amigables


ED Meira Cadete 7-2 Burela FS Cadete B


ED Meira: Cinco Inicial, Manuel Fdez. (1), Yeilán (1), Javi (3), Manuel Glez. (1) e Adrián; tamén xogaron Pablo, Daniel, Samuel (1), Noel e Castor
CD Burela FS Cadete B: Cinco Inicial, Yeremay, Álvaro, De Brito , Lucas e Raúl; tamén xogaron Luismi, Jardel, Adán (1), Efrén, Martín Hermida (1), Lavilson e Roberto
Árbitro: Diego Franco (Delegación de Lugo)



ED Meira Infantil 2-4 ED Burela FS Infantil B


ED Meira: Cinco Inicial, Adrián Otero, Marcos, Martín Glez., Guilherme (1) e Javi (1); tamén xogaron Adrián Glez., Joel, Daniel, Nacho e Rubén
ED Burela FS Infantil B: Cinco Inicial, Xesús, Álvaro, Edilson (1), Renato (2) e Jairo; tamén xogaron Christofer, Martin, Cleber, Artay, Hugo, Ivanilson (1) e Michael
Árbitro: Diego Franco (Delegación de Lugo)



ED Meira Alevín 1-5 ED Burela FS Alevín


ED Meira: Cinco Inicial, Alfonso, Carlos Armada (1), Ián, David e Carlos Fdez.; tamén xogaron  Adrián, Ovidin, Nicolás e Sergio
ED Burela FS: Cinco Inicial, Álex, Diego (2), Pablo, Antonio e María (1); tamén xogaron Anxo, José Carlos (1), Gustavo Henrique (1), Edmilson e Dani



ED Meira Benxamín 5-2 ED Burela FS Benxamín


ED Meira: Cinco Inicial, Ovidín, Nicolás García (2), Nicolás Toimil, Iago (2) e Brais; tamén xogaron Álvaro (1) e Xián
ED Burela FS: Cinco Inicial, Álex Bermúdez, Noel (1), Anxo (1), Pablo e Martín; tamén xogaron Manuel, Rafa, Lucas, Iago, Miguel, Pedro e Álex Altamirano
Árbitro: Diego Franco (Delegación de Lugo)



ED Meira Prebenxamín 4-9 ED Burela FS Prebenxamín


ED Meira: Cinco Inicial, David (3), Javi, Crassimir, Ramón e Luca; tamén xogaron Xesús, Xabier, Aimar e Sebas
ED Burela FS: Cinco Inicial, Carlos, Segio (2), Rafa (1), Alexander e Claudia; tamén xogaron Brais, David (1), Iria, Asier (3), Esther, Yago (1), Noel, Bruno e Iago (1)
Árbitro: Diego Franco (Delegación de Lugo)

Introduce unha palabra para realizar a búsqueda de coincidencias entre todas as noticias.
Ou busca no noso arquivo as noticas publicadas con anterioridade.
Patrocinadores