2019/20 Club deportivo Burela Fútbol Sala Único club con equipos masculino e feminino en primeira división
Pescados Rubén
Competición masculina   /   Calendario
xornada 1ª
14/09/2019 Jaén Paraíso Interior
3
3
Viña Albali Valdepeñas
14/09/2019 Palma Futsal
1
2
Levante UD FS
14/09/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
4
4
Servigroup Peñíscola
14/09/2019 Jimbee Cartagena FS
3
7
FC Barcelona
14/09/2019 Córdoba Patrimonio
1
0
CA Osasuna Magna
14/09/2019 Aspil Jumpers Ribera
1
4
Movistar Inter
14/09/2019 O Parrulo Ferrol
3
2
ElPozo Murcia Costa Cálida
14/09/2019 Pescados Rubén-Burela FS
1
3
Industrias Santa Coloma
xornada 2ª
21/09/2019 Industrias Santa Coloma
3
3
Jimbee Cartagena FS
21/09/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
2
1
Jaén Paraíso Interior
21/09/2019 Levante UD FS
2
3
Córdoba Patrimonio
21/09/2019 Viña Albali Valdepeñas
2
2
Aspil Jumpers Ribera
21/09/2019 FC Barcelona
4
1
Fútbol Emotion Zaragoza
21/09/2019 Movistar Inter
1
0
Palma Futsal
21/09/2019 CA Osasuna Magna
3
1
Pescados Rubén-Burela FS
21/09/2019 Servigroup Peñíscola
3
2
O Parrulo Ferrol
xornada 3ª
28/09/2019 Palma Futsal
2
1
Viña Albali Valdepeñas
27/09/2019 Pescados Rubén-Burela FS
1
1
Levante UD FS
28/09/2019 Jaén Paraíso Interior
3
0
Servigroup Peñíscola
28/09/2019 O Parrulo Ferrol
4
6
FC Barcelona
28/09/2019 Industrias Santa Coloma
0
5
CA Osasuna Magna
28/09/2019 Córdoba Patrimonio
2
3
Movistar Inter
28/09/2019 Aspil Jumpers Ribera
0
2
ElPozo Murcia Costa Cálida
28/09/2019 Jimbee Cartagena FS
2
3
Fútbol Emotion Zaragoza
xornada 4ª
05/10/2019 CA Osasuna Magna
3
1
Jimbee Cartagena FS
05/10/2019 FC Barcelona
3
1
Jaén Paraíso Interior
05/10/2019 Viña Albali Valdepeñas
4
1
Córdoba Patrimonio
05/10/2019 Servigroup Peñíscola
4
4
Aspil Jumpers Ribera
05/10/2019 Levante UD FS
4
0
Industrias Santa Coloma
05/10/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
1
1
Palma Futsal
05/10/2019 Movistar Inter
7
2
Pescados Rubén-Burela FS
05/10/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
2
4
O Parrulo Ferrol
xornada 5ª
11/10/2019 Pescados Rubén-Burela FS
1
4
Viña Albali Valdepeñas
12/10/2019 CA Osasuna Magna
4
1
Levante UD FS
12/10/2019 Palma Futsal
2
1
Servigroup Peñíscola
12/10/2019 Aspil Jumpers Ribera
3
6
FC Barcelona
12/10/2019 Industrias Santa Coloma
2
5
Movistar Inter
12/10/2019 Córdoba Patrimonio
3
5
ElPozo Murcia Costa Cálida
12/10/2019 Jaén Paraíso Interior
2
0
Fútbol Emotion Zaragoza
12/10/2019 Jimbee Cartagena FS
2
2
O Parrulo Ferrol
xornada 6ª
19/10/2019 Levante UD FS
0
3
Jimbee Cartagena FS
19/10/2019 Movistar Inter
5
4
CA Osasuna Magna
19/10/2019 O Parrulo Ferrol
6
3
Jaén Paraíso Interior
19/10/2019 Servigroup Peñíscola
5
0
Córdoba Patrimonio
19/10/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
1
2
Aspil Jumpers Ribera
19/10/2019 Viña Albali Valdepeñas
2
2
Industrias Santa Coloma
19/10/2019 FC Barcelona
2
3
Palma Futsal
19/10/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
3
1
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 7ª
02/11/2019 CA Osasuna Magna
2
3
Viña Albali Valdepeñas
01/11/2019 Pescados Rubén-Burela FS
2
1
Servigroup Peñíscola
02/11/2019 Córdoba Patrimonio
2
6
FC Barcelona
02/11/2019 Levante UD FS
2
3
Movistar Inter
02/11/2019 Jimbee Cartagena FS
3
1
Jaén Paraíso Interior
02/11/2019 Industrias Santa Coloma
3
2
ElPozo Murcia Costa Cálida
02/11/2019 Palma Futsal
5
2
Fútbol Emotion Zaragoza
02/11/2019 Aspil Jumpers Ribera
2
0
O Parrulo Ferrol
xornada 8ª
09/11/2019 Movistar Inter
2
2
Jimbee Cartagena FS
09/11/2019 Viña Albali Valdepeñas
3
6
Levante UD FS
09/11/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
5
4
CA Osasuna Magna
09/11/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
3
3
Córdoba Patrimonio
09/11/2019 Jaén Paraíso Interior
5
3
Aspil Jumpers Ribera
09/11/2019 Servigroup Peñíscola
5
2
Industrias Santa Coloma
09/11/2019 O Parrulo Ferrol
2
2
Palma Futsal
08/11/2019 FC Barcelona
7
2
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 9ª
16/11/2019 Movistar Inter
1
1
Viña Albali Valdepeñas
16/11/2019 CA Osasuna Magna
3
2
Servigroup Peñíscola
16/11/2019 Industrias Santa Coloma
3
6
FC Barcelona
16/11/2019 Palma Futsal
1
2
Jaén Paraíso Interior
16/11/2019 Levante UD FS
3
5
ElPozo Murcia Costa Cálida
16/11/2019 Jimbee Cartagena FS
4
1
Aspil Jumpers Ribera
15/11/2019 Pescados Rubén-Burela FS
2
2
Fútbol Emotion Zaragoza
16/11/2019 Córdoba Patrimonio
3
2
O Parrulo Ferrol
xornada 10ª
23/11/2019 Viña Albali Valdepeñas
4
1
Jimbee Cartagena FS
23/11/2019 Servigroup Peñíscola
6
7
Levante UD FS
23/11/2019 FC Barcelona
6
3
CA Osasuna Magna
23/11/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
2
5
Movistar Inter
23/11/2019 Jaén Paraíso Interior
4
1
Córdoba Patrimonio
23/11/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
4
1
Industrias Santa Coloma
23/11/2019 Aspil Jumpers Ribera
2
3
Palma Futsal
23/11/2019 O Parrulo Ferrol
4
1
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 11ª
30/11/2019 Movistar Inter
5
4
Servigroup Peñíscola
30/11/2019 Levante UD FS
4
4
FC Barcelona
29/11/2019 Pescados Rubén-Burela FS
2
2
Jaén Paraíso Interior
30/11/2019 Viña Albali Valdepeñas
4
2
ElPozo Murcia Costa Cálida
30/11/2019 Córdoba Patrimonio
3
3
Aspil Jumpers Ribera
30/11/2019 CA Osasuna Magna
6
2
Fútbol Emotion Zaragoza
30/11/2019 Jimbee Cartagena FS
0
5
Palma Futsal
30/11/2019 Industrias Santa Coloma
4
4
O Parrulo Ferrol
xornada 12ª
07/12/2019 Servigroup Peñíscola
4
5
Viña Albali Valdepeñas
07/12/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
6
3
Jimbee Cartagena FS
07/12/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
3
3
Levante UD FS
07/12/2019 O Parrulo Ferrol
2
2
CA Osasuna Magna
07/12/2019 FC Barcelona
5
3
Movistar Inter
07/12/2019 Palma Futsal
5
3
Córdoba Patrimonio
07/12/2019 Jaén Paraíso Interior
6
4
Industrias Santa Coloma
07/12/2019 Aspil Jumpers Ribera
5
6
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 13ª
14/12/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
3
2
Servigroup Peñíscola
14/12/2019 Viña Albali Valdepeñas
4
3
FC Barcelona
14/12/2019 CA Osasuna Magna
5
4
Jaén Paraíso Interior
14/12/2019 Jimbee Cartagena FS
6
1
Córdoba Patrimonio
14/12/2019 Industrias Santa Coloma
1
1
Aspil Jumpers Ribera
14/12/2019 Movistar Inter
3
1
Fútbol Emotion Zaragoza
13/12/2019 Pescados Rubén-Burela FS
2
4
Palma Futsal
14/12/2019 Levante UD FS
4
4
O Parrulo Ferrol
xornada 14ª
17/12/2019 Fútbol Emotion Zaragoza
5
6
Viña Albali Valdepeñas
17/12/2019 Jaén Paraíso Interior
3
8
Levante UD FS
17/12/2019 Jimbee Cartagena FS
2
4
Servigroup Peñíscola
17/12/2019 Aspil Jumpers Ribera
1
3
CA Osasuna Magna
17/12/2019 O Parrulo Ferrol
1
5
Movistar Inter
17/12/2019 FC Barcelona
2
1
ElPozo Murcia Costa Cálida
17/12/2019 Palma Futsal
8
0
Industrias Santa Coloma
17/12/2019 Córdoba Patrimonio
5
1
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 15ª
14/03/2020 Pescados Rubén-Burela FS
2
4
Jimbee Cartagena FS
21/12/2019 Servigroup Peñíscola
3
1
FC Barcelona
21/12/2019 Movistar Inter
1
2
Jaén Paraíso Interior
21/12/2019 Industrias Santa Coloma
4
1
Córdoba Patrimonio
21/12/2019 Levante UD FS
4
1
Aspil Jumpers Ribera
21/12/2019 ElPozo Murcia Costa Cálida
4
1
Fútbol Emotion Zaragoza
21/12/2019 CA Osasuna Magna
3
1
Palma Futsal
21/12/2019 Viña Albali Valdepeñas
6
1
O Parrulo Ferrol
xornada 16ª
04/01/2020 FC Barcelona
1
1
Jimbee Cartagena FS
04/01/2020 Viña Albali Valdepeñas
5
3
Jaén Paraíso Interior
04/01/2020 CA Osasuna Magna
5
3
Córdoba Patrimonio
04/01/2020 Movistar Inter
7
2
Aspil Jumpers Ribera
04/01/2020 Servigroup Peñíscola
5
4
Fútbol Emotion Zaragoza
04/01/2020 Levante UD FS
2
6
Palma Futsal
05/01/2020 Industrias Santa Coloma
5
2
Pescados Rubén-Burela FS
04/01/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
6
1
O Parrulo Ferrol
xornada 17ª
11/01/2020 Aspil Jumpers Ribera
1
5
Viña Albali Valdepeñas
11/01/2020 Córdoba Patrimonio
3
3
Levante UD FS
11/01/2020 O Parrulo Ferrol
5
2
Servigroup Peñíscola
11/01/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
6
7
FC Barcelona
11/01/2020 Pescados Rubén-Burela FS
2
2
CA Osasuna Magna
11/01/2020 Palma Futsal
3
4
Movistar Inter
11/01/2020 Jaén Paraíso Interior
4
5
ElPozo Murcia Costa Cálida
11/01/2020 Jimbee Cartagena FS
5
2
Industrias Santa Coloma
xornada 18ª
18/01/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
5
5
Jimbee Cartagena FS
18/01/2020 Servigroup Peñíscola
3
3
Jaén Paraíso Interior
18/01/2020 Movistar Inter
7
1
Córdoba Patrimonio
18/01/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
2
1
Aspil Jumpers Ribera
18/01/2020 CA Osasuna Magna
6
2
Industrias Santa Coloma
18/01/2020 Viña Albali Valdepeñas
2
2
Palma Futsal
19/01/2020 Levante UD FS
6
1
Pescados Rubén-Burela FS
18/01/2020 FC Barcelona
6
5
O Parrulo Ferrol
xornada 19ª
25/01/2020 Córdoba Patrimonio
2
3
Viña Albali Valdepeñas
25/01/2020 Industrias Santa Coloma
2
2
Levante UD FS
25/01/2020 Aspil Jumpers Ribera
5
3
Servigroup Peñíscola
25/01/2020 Jaén Paraíso Interior
3
6
FC Barcelona
25/01/2020 Jimbee Cartagena FS
7
6
CA Osasuna Magna
25/01/2020 Pescados Rubén-Burela FS
1
2
Movistar Inter
25/01/2020 Palma Futsal
2
0
ElPozo Murcia Costa Cálida
25/01/2020 O Parrulo Ferrol
8
6
Fútbol Emotion Zaragoza
xornada 21ª
15/02/2020 Industrias Santa Coloma
8
3
Viña Albali Valdepeñas
15/02/2020 Jimbee Cartagena FS
3
3
Levante UD FS
15/02/2020 Córdoba Patrimonio
3
3
Servigroup Peñíscola
15/02/2020 Palma Futsal
1
1
FC Barcelona
15/02/2020 CA Osasuna Magna
2
5
Movistar Inter
15/02/2020 Pescados Rubén-Burela FS
1
5
ElPozo Murcia Costa Cálida
15/02/2020 Aspil Jumpers Ribera
1
3
Fútbol Emotion Zaragoza
15/02/2020 Jaén Paraíso Interior
3
2
O Parrulo Ferrol
xornada 20ª
18/02/2020 O Parrulo Ferrol
3
2
Jimbee Cartagena FS
18/02/2020 Levante UD FS
7
5
CA Osasuna Magna
18/02/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
1
3
Jaén Paraíso Interior
18/02/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
5
1
Córdoba Patrimonio
18/02/2020 FC Barcelona
6
1
Aspil Jumpers Ribera
18/02/2020 Movistar Inter
3
5
Industrias Santa Coloma
18/02/2020 Servigroup Peñíscola
3
2
Palma Futsal
18/02/2020 Viña Albali Valdepeñas
4
1
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 22ª
22/02/2020 Jaén Paraíso Interior
4
2
Jimbee Cartagena FS
22/02/2020 Movistar Inter
9
3
Levante UD FS
22/02/2020 Viña Albali Valdepeñas
3
3
CA Osasuna Magna
22/02/2020 FC Barcelona
6
2
Córdoba Patrimonio
22/02/2020 O Parrulo Ferrol
1
6
Aspil Jumpers Ribera
22/02/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
4
4
Industrias Santa Coloma
22/02/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
0
2
Palma Futsal
21/02/2020 Servigroup Peñíscola
2
4
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 23ª
29/02/2020 Levante UD FS
5
4
Viña Albali Valdepeñas
29/02/2020 Industrias Santa Coloma
1
1
Servigroup Peñíscola
29/02/2020 Pescados Rubén-Burela FS
1
6
FC Barcelona
29/02/2020 Jimbee Cartagena FS
3
6
Movistar Inter
29/02/2020 Aspil Jumpers Ribera
4
1
Jaén Paraíso Interior
29/02/2020 CA Osasuna Magna
4
3
ElPozo Murcia Costa Cálida
29/02/2020 Córdoba Patrimonio
4
4
Fútbol Emotion Zaragoza
29/02/2020 Palma Futsal
3
2
O Parrulo Ferrol
xornada 24ª
14/03/2020 Aspil Jumpers Ribera
-
-
Jimbee Cartagena FS
14/03/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
-
-
Levante UD FS
14/03/2020 Servigroup Peñíscola
-
-
CA Osasuna Magna
14/03/2020 Viña Albali Valdepeñas
-
-
Movistar Inter
14/03/2020 O Parrulo Ferrol
-
-
Córdoba Patrimonio
14/03/2020 FC Barcelona
-
-
Industrias Santa Coloma
14/03/2020 Jaén Paraíso Interior
-
-
Palma Futsal
14/03/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
-
-
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 25ª
21/03/2020 Jimbee Cartagena FS
-
-
Viña Albali Valdepeñas
21/03/2020 Levante UD FS
-
-
Servigroup Peñíscola
21/03/2020 CA Osasuna Magna
-
-
FC Barcelona
21/03/2020 Córdoba Patrimonio
-
-
Jaén Paraíso Interior
21/03/2020 Movistar Inter
-
-
ElPozo Murcia Costa Cálida
21/03/2020 Palma Futsal
-
-
Aspil Jumpers Ribera
21/03/2020 Industrias Santa Coloma
-
-
Fútbol Emotion Zaragoza
21/03/2020 Pescados Rubén-Burela FS
-
-
O Parrulo Ferrol
xornada 26ª
28/03/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
-
-
Viña Albali Valdepeñas
28/03/2020 Palma Futsal
-
-
Jimbee Cartagena FS
28/03/2020 FC Barcelona
-
-
Levante UD FS
28/03/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
-
-
CA Osasuna Magna
28/03/2020 Servigroup Peñíscola
-
-
Movistar Inter
28/03/2020 Aspil Jumpers Ribera
-
-
Córdoba Patrimonio
28/03/2020 O Parrulo Ferrol
-
-
Industrias Santa Coloma
28/03/2020 Jaén Paraíso Interior
-
-
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 27ª
04/04/2020 Viña Albali Valdepeñas
-
-
Servigroup Peñíscola
04/04/2020 Movistar Inter
-
-
FC Barcelona
04/04/2020 Industrias Santa Coloma
-
-
Jaén Paraíso Interior
04/04/2020 Jimbee Cartagena FS
-
-
ElPozo Murcia Costa Cálida
04/04/2020 Pescados Rubén-Burela FS
-
-
Aspil Jumpers Ribera
04/04/2020 Levante UD FS
-
-
Fútbol Emotion Zaragoza
04/04/2020 Córdoba Patrimonio
-
-
Palma Futsal
04/04/2020 CA Osasuna Magna
-
-
O Parrulo Ferrol
xornada 28ª
18/04/2020 FC Barcelona
-
-
Viña Albali Valdepeñas
18/04/2020 Córdoba Patrimonio
-
-
Jimbee Cartagena FS
18/04/2020 O Parrulo Ferrol
-
-
Levante UD FS
18/04/2020 Jaén Paraíso Interior
-
-
CA Osasuna Magna
18/04/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
-
-
Movistar Inter
18/04/2020 Servigroup Peñíscola
-
-
ElPozo Murcia Costa Cálida
18/04/2020 Aspil Jumpers Ribera
-
-
Industrias Santa Coloma
18/04/2020 Palma Futsal
-
-
Pescados Rubén-Burela FS
xornada 29ª
25/04/2020 Servigroup Peñíscola
-
-
Jimbee Cartagena FS
25/04/2020 ElPozo Murcia Costa Cálida
-
-
FC Barcelona
25/04/2020 Levante UD FS
-
-
Jaén Paraíso Interior
25/04/2020 Pescados Rubén-Burela FS
-
-
Córdoba Patrimonio
25/04/2020 CA Osasuna Magna
-
-
Aspil Jumpers Ribera
25/04/2020 Viña Albali Valdepeñas
-
-
Fútbol Emotion Zaragoza
25/04/2020 Industrias Santa Coloma
-
-
Palma Futsal
25/04/2020 Movistar Inter
-
-
O Parrulo Ferrol
xornada 30ª
02/05/2020 O Parrulo Ferrol
-
-
Viña Albali Valdepeñas
02/05/2020 Aspil Jumpers Ribera
-
-
Levante UD FS
02/05/2020 FC Barcelona
-
-
Servigroup Peñíscola
02/05/2020 Palma Futsal
-
-
CA Osasuna Magna
02/05/2020 Jaén Paraíso Interior
-
-
Movistar Inter
02/05/2020 Fútbol Emotion Zaragoza
-
-
ElPozo Murcia Costa Cálida
02/05/2020 Córdoba Patrimonio
-
-
Industrias Santa Coloma
02/05/2020 Jimbee Cartagena FS
-
-
Pescados Rubén-Burela FS