13/06/2019
Torneos de base, clínic de porteir@s e zona fan para a Copa de SM A Raíña
Ademais dos 8 mellores equipos de Primeira RFEF, a Copa de SM A Raíña (Burela, 14-16 de xuño) e Vista Alegre ofrecerán torneos de base Alevín e Infantil, un clínic de porteir@s e zona fan de lecer para estes días como epicentro do fútbol sala feminino de elite.
Sábado 15 de xuño, Cuadrangular Alevín
10:20 H CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN – COMARCAL A FERVENZA FSF (1)
11:00 H RODILES FSF – VIAXES AMARELLE FSF (2)
11:40 H GAÑADOR ELIMINATORIA (1) – PERDEDOR ELIMINATORIA (2)
12:20 H GAÑADOR ELIMINATORIA (2) – PERDEDOR ELIMINATORIA (1)
13:00 H PERDEDOR ELIMINATORIA (1) – PERDEDOR ELIMINATORIA (2)
13:40 H GAÑADOR ELIMINATORIA (1) – GAÑADOR ELIMINATORIA (2)
15.00-16.30 horas: Clínic de Porter@s
FRANCISCO PAZ FABAL (ADESTRADOR PORTEIRAS PESCADOS RUBÉN BURELA FS)
IVÁN CAO VALLE (ADESTRADOR PESCADOS RUBÉN BURELA FS)
CARLOS SANTAMARÍA ORTEGA (ADESTRADOR FSF MÓSTOLES)
JOSE CARLOS MARTÍN RODRIGUEZ 'CHIPI' (ADESTRADOR A FERVENZA FSF)
16.30 horas: Zona Fan de Ocio Infantil
Pista CEIP Vista Alegre
Domingo 16 de xuño, Triangular Infantil
11:30 H CDE MUSLERA – COMARCAL A FERVENZA FSF
12:30 H PERDEDOR – POIO PESCAMAR FS
13:30 H GAÑADOR – POIO PESCAMAR FS
16.30 horas: Zona Fan de Ocio Infantil
Pista CEIP Vista Alegre
Sábado 15 de xuño, Cuadrangular Alevín
10:20 H CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN – COMARCAL A FERVENZA FSF (1)
11:00 H RODILES FSF – VIAXES AMARELLE FSF (2)
11:40 H GAÑADOR ELIMINATORIA (1) – PERDEDOR ELIMINATORIA (2)
12:20 H GAÑADOR ELIMINATORIA (2) – PERDEDOR ELIMINATORIA (1)
13:00 H PERDEDOR ELIMINATORIA (1) – PERDEDOR ELIMINATORIA (2)
13:40 H GAÑADOR ELIMINATORIA (1) – GAÑADOR ELIMINATORIA (2)
15.00-16.30 horas: Clínic de Porter@s
FRANCISCO PAZ FABAL (ADESTRADOR PORTEIRAS PESCADOS RUBÉN BURELA FS)
IVÁN CAO VALLE (ADESTRADOR PESCADOS RUBÉN BURELA FS)
CARLOS SANTAMARÍA ORTEGA (ADESTRADOR FSF MÓSTOLES)
JOSE CARLOS MARTÍN RODRIGUEZ 'CHIPI' (ADESTRADOR A FERVENZA FSF)
16.30 horas: Zona Fan de Ocio Infantil
Pista CEIP Vista Alegre
Domingo 16 de xuño, Triangular Infantil
11:30 H CDE MUSLERA – COMARCAL A FERVENZA FSF
12:30 H PERDEDOR – POIO PESCAMAR FS
13:30 H GAÑADOR – POIO PESCAMAR FS
16.30 horas: Zona Fan de Ocio Infantil
Pista CEIP Vista Alegre
Categorías
- Actualidade
- Reportaxes
- Equipo masculino
- Equipo femenino
- Pioneiras
- Historia
- Turismo
- Educación
- RSC
- Institucional
- Patrocinadores
Reportajes
Noticias destacadas